Kristen Stewart Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTV ödülleri'ni 'Alacakaranlık' bastı

MTV ödülleri'ni 'Alacakaranlık' bastı Empty MTV ödülleri'ni 'Alacakaranlık' bastı

Mesaj tarafından SüdÆ. Salı Haz. 29, 2010 7:01 pm

Bu yıl 19'uncusu düzenlenen MTV Film Ödülleri'ne, 'Alacakaranlık' filmi damgasını vurdu. Kristen Stewart, 'En İyi Kadın Oyuncu', yakışıklı oyuncu Robert Pattinson ise 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü evine götürdü.
MTV Sinema Ödülleri önceki gece Los Angeles'ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Sinema ve müzik dünyasının ünlülerinin katıldığı gecede renkli anlar yaşandı. Ödül töreninde Yılın En İyi Filmi Ödülü'nü gençlerin sevgilisi Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay alırken, Yılın En İyi Komedi Performansı'nı da The Hangover filmindeki oyunuyla Zach Galifianakis aldı. Törenin merakla beklenen En İyi Öpüşme Sahnesi Ödülü'ndeyse sürpriz yaşanmadı ve Kristen Stewart-Robert Pattinson çifti Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay'daki öpüşme sahneleriyle bu ödüle layık görüldü.

Ton ton Tom ve J-Lo eğlendirdi
EROTİK bir şova dönüşen gecenin en ilginç olaylarından biri de yakışıklı aktör Tom Cruise'un 'Tropik Fırtına' filmindeki makyajıyla yani kel kafalı ve şişman bir adam kılığında yaptığı gösteri oldu. Jennifer Lopez'in şarkılarına eşlik eden Cruise, seyircilerden bol alkış aldı. Sahnede durmadan hoplayıp zıplayan ikilinin, geceye iyi hazırlanmış olduğu gözlerden kaçmadı. İkiliyi, Cruise'un eşi Katie Holmes de beğeniyle izledi.

En iyi öpüşen çifte ödül
BU yılki ödüllerin çoğunu 'Alacakaranlık' filmi aldı. Filmin oyuncularından Kristen Stewart, 'En İyi Kadın Oyuncu', Robert Pattinson ise 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kazandı. 'En İyi Öpüşme' dalında da ödül kazanan ikili, sahnede o anı tekrarlamaya çalıştıklarında salonda kıyamet koptu. Böylece Stewart ve Pattinson, iki yıl üst üste 'En İyi Öpüşme Ödülü'nü kazanmış oldu.Ödülü kaptı Scarlett'i öptü
ÜÇ aydır evinden çıkmayan Sandra Bullock, fırtına gibi geri döndü. Kocasından boşandıktan sonra ilk kez ekrana çıkan Bullock, etrafa dağıttığı gülücükler ve pozitif enerjisiyle hayata devam etmeye hazır olduğunu gösterdi. MTV Generations Ödülü'nü aldıktan sonra Scarlett Johansson'ı dudaklarından öpen Bullock, 'Bu işi de hallettiğimize göre lütfen normale dönebilir miyiz?' dedi. Neler olduğunu anlamaya çalışan Johansson, Bullock'un onu kucaklaması ve öpmesine anlam veremediğini ellerini açarak gösterdi.
'BEN ÖLMEDİM'
Bullock, uzun zamandır ortalıkta olmamaması nedeniyle çıkan asılsız dedikodulara 'Ben ölmedim' diyerek cevap verdi.
SüdÆ.
SüdÆ.
Admin

https://kristenstewart.forumdizini.com

- Similar topics